Firmast

Oleme kaasaegne Eesti ettevõte kelle motoks on hästituntud vanasõna, mis ütleb, et magavale kassile hiir suhu ei jookse. Järelikult – soovitud tulemuse saavutamiseks tuleb midagi ette võtta.

Tegutseme alates aastast 2007 ja meie peakontor asub Tallinnas. Kuid tänasel päeval ei sea peakontori asukoht teatavasti tegutsemisulatuse osas enam mingeid piiranguid. Nii meie teenused kui tegevuskohad on üles ehitatud paindlikkusele ja meie eesmärgiks on neid alati kujundada vastavalt kliendi vajadustele.

Tänaseks oleme oma töökasse ja tublisse kollektiivi koondanud  mitmeid eri pikaajalise töökogemusega valdkondade spetsialiste, kes on valmis andma endast parima nii Sinu kui meie ettevõtte praeguse ja edasise hea käekäigu nimel.

Tutvu lähemalt meie poolt pakutavate teenustega ja hoia silm peal ka meie Uudiste lehel kajastataval olulisel infol nii Eestist kui Norrast.

Ilusat koostööd soovides
Dafk OÜ

Kas ka Sinul tekkis meie kodulehte külastades küsimus, et “Miks on piltidel kujutatud seda halli kassi?” ja “Mis seos on kassil raamatupidamise või projekti kirjutamisega?

Vastus on lihtne – armas kass, kes praegu on veel väga noor, on OnuVeiko.

OnuVeiko on iseloomult väga uudishimulik, heatahtlik, seltsiv ja sõbralik. Tema tegutsemist maailma avastamisel vaadates on ilmselge, et ka tema motoks on Eesti teada-tuntud vanasõna, et magavale kassile hiir suhu ei jookse. Kui ta midagi tahab, siis ta selle nimel ka tegutseb. Kui ta ise hakkama ei saa, otsib abivahendeid ja kontakti inimestega. Seepärast otsustasime, et just tema sobiks ideaalselt illustreerima otsusekindlat tegutsemist ka meie kodulehel.

Saada päring