Nõustamine ja asjaajamine Eesti firmadele Norras

Oled Eesti ettevõtja ja oled alustanud äritegevust Norras? Või oled juba mõnda aega Norra turul tegutsenud kuid tunned, et vajaksid abi või nõu sealsete ametiasutustega suheldes? On sul tekkinud küsimusi seoses töölepingutega, Norra maksudega, töötajate palkamisega või Norra palgamääradega?
Asjaajamine.ee lehelt leiad Norra ärimaastikule sisenemiseks ja seal tegutsemiseks nõu ning kontaktid nii raamatupidamises kui praktilise asjaajamise küsimustes.

Samuti oled kindlasti kuulnud, et enamik seadusi on Norras ja Eestis sarnased, kuid igas neis leidub piisavalt erinevusi. Kas teadsid näiteks seda, et ehitusvaldkonna töötajatel on kohustuslik tööraportite täitmine? Ja et töövaidluste korral on peatöövõtjal võimalus jätta tehtud töö eest tasu Sinu firmale maksmata kui Sinu ettevõte ei esita tööraporteid?
Tark firma juht proovib alati sääraseid probleeme ennetada. Kui endal tegevuse alguses kogemusi napib, on hea kui on olemas keegi, kellelt nõu küsida.

Meie spetsialistid omavad pea 10-aastast Norras tegutsemise kogemust, enamik sellest on kogunenud Norras elades ja töötades. Iseenesest mõistetavalt on neil ka heal tasemel norra keele oskus.
Pakume lisaks asjaajamise teenusele ka norra-eesti-norra tõlketeenust, mis hõlmab kõike alates e-maili kirjavahetuse tõlkimisest kuni meie pädevusvaldkonda jääva ehitustehniliste juhendite tõlkimiseni. Soovi korral võid kaasata tõlgi ka näiteks kohtumistele Norra partneritega.

Võta meiega julgelt ühendust, sest ükski küsimus ei ole  kunagi liiga tühine. Ja juhul kui on mõni teema, kus kõiki vastuseid koheselt ei tea, on meil Norras välja kujunenud erinevates valdkondades ka väga heade koostööpartnerite võrgustik, kelle kaasamine Sinu äri edukuse tagamiseks on üks osa teenusest, mida pakume.

Küsi lisa

Nõustamise ja asjaajamise teenused Norras tegutsevatele Eesti firmadele

  • Eesti ettevõtte filiaali või tütarettevõtte registreerimine Norras
  • Eesti osalusega firma asutamine Norras
  • Ametiasutustega suhtlemine (haigekassa, maksuamet, maanteeamet, tolliamet)
  • Tööõigusalased konsultatsioonid. Kohustused firmadele, töötajate õigused
  • Ehitusalal tegutsemiseks vajalike dokumentide taotlemine
  • Ehitusvaldkonna hanked
  • Tõlketeenus ja tõlkimine (eesti-norra-eesti, sh ehitustehniline tõlge)
  • Äriregistris andmete muutmine
  • Ettevõtte likvideerimine Norra äriregistris

Hinnakiri

  Aktsiaseltsi registreerimine 6797 nok+km*
  FIE registreerimine 2832 nok+km*
  Euroopa ettevõtte registreerimine 6797 nok+km*
  Välismaise ettevõtte filiaali registreerimine 2832 nok+km*

 * Hinnad on toodud norra kroonides, välistamaks segadust valuutakursi muutuste korral.